De leiding

Hieronder vind je een overzicht van de contactpersonen voor het scoutsjaar 2018 - 2019. Als u meer informatie wilt of met vragen zit, aarzel dan niet!

 

Eenheidsleiding
Maarten Snauwaert - Banteng
      - 0471 08 65 86
      - eenheidsleiding@vrijbuiters.be
 

Bevers
Robbe Vancraeynest - Keeo
      - 0483 36 61 71
      - bevers@vrijbuiters.be
 

Jongwelpen
Delfien Van Ackere - Shada
      - 0487 66 85 25
      - jongwelpen@vrijbuiters.be
 

Welpen
Olive Pierloot - Jacala
      - 0495 80 74 21
      - welpen@vrijbuiters.be
 

Jongverkenners/Jonggidsen
Famke Vancoillie - Magoeari
      - 0468 43 61 74
      - jongverkenners@vrijbuiters.be
 

Verkenners/Gidsen
Josse Tetaert - Steenarend

      - 0474 76 72 38
      - verkenners@vrijbuiters.be
 

Seniors
Lobke Vancoillie - Secretarisvogel
      - 0484 43 05 01
      - seniors@vrijbuiters.be