De leiding

Hieronder vind je een overzicht van de contactpersonen voor het scoutsjaar 2017 - 2018. Als u meer informatie wilt of met vragen zit, aarzel dan niet!

 

Eenheidsleiding
Adriaan Lampens - Gnoe
      - 0492 95 71 21
      - eenheidsleiding@vrijbuiters.be

 

Bevers
Famke Vancoillie - Tic-Tac
      - 0468 43 61 74
      - bevers@vrijbuiters.be
 

Jongwelpen
Kieran Antoine - Bagheera
      - 0491 40 38 33
      - jongwelpen@vrijbuiters.be

 

Welpen
Lauren Ruysschaert - Hathi
      - 0471 11 40 31
      - welpen@vrijbuiters.be

 

Jongverkenners/Jonggidsen
Gianni Castermans - Coscoroba
      - 0472 01 29 82
      - jongverkenners@vrijbuiters.be

 

Verkenners/Gidsen
Ward Duquet - Ceylon
      - 0497 84 31 76
      - verkenners@vrijbuiters.be

 

Seniors
Lobke Vancoillie - Secretarisvogel
      - 0484 43 05 01
      - seniors@vrijbuiters.be