De leiding

Hieronder vind je een overzicht van de contactpersonen voor het scoutsjaar 2018 - 2019. Als u meer informatie wilt of met vragen zit, aarzel dan niet!

 

Eenheidsleiding
Maarten Snauwaert - Banteng
      - 0471 08 65 86
      - eenheidsleiding@vrijbuiters.be
 

Bevers
Lani Timmerman - Bulle
      - 0471 23 95 64
      - bevers@vrijbuiters.be
 

Jongwelpen
Luka Antoine - Akela
      - 0496 02 98 10
      - jongwelpen@vrijbuiters.be
 

Welpen
Amelie Jacobs - Marala
      - 0476 05 21 21
      - welpen@vrijbuiters.be
 

Jongverkenners/Jonggidsen
Alexander Buysse - Kwatta
      -0478 81 37 21 
      - jongverkenners@vrijbuiters.be
 

Verkenners/Gidsen
Josse Tetaert - Steenarend

      - 0474 76 72 38
      - verkenners@vrijbuiters.be
 

Seniors
Jorre Van Den Eynde - Orang-oetan
      - 0491 52 12 22
      - seniors@vrijbuiters.be