De leiding

Hieronder vind je een overzicht van de contactpersonen voor het scoutsjaar 2020 - 2021. Als u meer informatie wilt of met vragen zit, aarzel dan niet!

 

Eenheidsleiding
Jorre Van Den Eynde - Orang-Oetan
      - 0491 52 12 22
      - eenheidsleiding@vrijbuiters.be

 

Bevers

Ebe Delecluyse - Rusty
      - 0498 43 89 27
      - bevers@vrijbuiters.be

 

Jongwelpen
Jolien Christiaens - Jacala
      - 0494 21 21 96
      - jongwelpen@vrijbuiters.be
 

Welpen
Amelie Jacobs - Marala
      - 0476 05 21 21
      - welpen@vrijbuiters.be

 

Jongverkenners/Jonggidsen
Robbe Vancraeyenest - Agame
      -0483 36 61 71
      - jongverkenners@vrijbuiters.be

 

Verkenners/Gidsen

Famke Vancoillie - Magoeari

      - 0468 43 61 74
      - verkenners@vrijbuiters.be

 

Seniors
Josse Tetaert - Steenarend
      - 0474 76 72 38
      - seniors@vrijbuiters.be