De leiding

Hieronder vind je een overzicht van de contactpersonen voor het scoutsjaar 2021 - 2022. Als u meer informatie wilt of met vragen zit, aarzel dan niet!

 

Eenheidsleiding
Delfien Van Ackere - Toegewijde IJsvogel
      - 0487 66 85 25
      - eenheidsleiding@vrijbuiters.be

 

Bevers

Arwen Francois - Caraya / Rebo
      - 0470 56 20 08
      - bevers@vrijbuiters.be

 

Jongwelpen
Zoe Ruysschaert - Koeroeba / Raksha
      - 0471 38 59 03
      - jongwelpen@vrijbuiters.be
 

Welpen
Merel Snauwaert - Coati / Sniff
      - 0474 62 18 57
      - welpen@vrijbuiters.be

 

Jongverkenners/Jonggidsen
Arne Bruynooghe - Duivelsrog
      -0468 28 57 05
      - jongverkenners@vrijbuiters.be

 

Verkenners/Gidsen

Britt Ruysschaert - Pekari

      - 0471 11 39 09
      - verkenners@vrijbuiters.be

 

Seniors
Kieran Antoine - Volhardende Snoek
      - 0491 40 38 33
      - seniors@vrijbuiters.be